Shrimps Forever Shrimp Lolly Mix Pack

Shrimps Forever Shrimp Lolly Mix Pack

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Shrimps Forever Shrimp Lolly Mix Pack. Toto balenie obsahuje 4 x lízanky zeleninové / riasy a 2 x minerál, špenát a včelí peľ. Ideálna kombinácia na vyskúšanie 4 druhov lízaniek od spoločnosti Shrimps Forever.

4,50 € s DPH

3,75 €

7,50 € s DPH Zľava 3 €

Dostupnosť: Skladom

Krevety Forever shrimp lolly mix pack so 4 druhmi krevetových lízaniek.

Toto balenie obsahuje 4 x lízanky zeleninové / riasy a 2 x minerál, špenát a včelí peľ. Ideálna kombinácia na vyskúšanie 4 druhov lízaniek od spoločnosti Shrimps Forever.

Krevety lolly zelenina / riasy: Lízanky sú vyrobené zo 100% zeleninových prísad na drevenej paličke. Rôzne riasy a zelenina sú bohaté na minerály, ktoré z nich robia dobré a zdravé občerstvenie pre vaše krevety. Tieto lízanky prirodzeným spôsobom podporujú rast, farbu a šľachtenie.

Kreveta lolly minerál: Minerály, ktoré boli použité pre tieto krevety lízanky, sú 100% čisté a prírodné. Konzumácia malého množstva minerálov podporí línanie a krevety si vybudujú silné brnenie. Okrem toho minerály a stopové prvky spôsobia optimálnu podporu vyfarbenia brnenia a zvyšuje produkciu pigmentu. Okrem podpory rôznych prosík s krevetami tieto tyčinky prispejú k čisteniu akvarijnej vody.

Krevety lízanky špenát: Lízanky sú opatrené vrstvou krmiva, ktoré existuje hlavne zo špenátu a je zmiešané s malými kúskami inej zeleniny. Krevety lízanky podporujú ich rast a zdravie. Okrem toho je špenát bohatý na silikáty, ktoré podporujú prípravu vašich kreviet.

Krevety včelí peľ: Včelí peľ je bohatý na bielkoviny a aminokyseliny. Tieto proteíny a aminokyseliny zaisťujú dobrú bunkovú konštrukciu, ktorá podporuje rast, farbu a množenie kreviet. Tieto lízanky z včelieho peľu sú dobrým doplnkom denného krmiva pre krevety na podporu rastu vašich (mladých) kreviet. Včelí peľ je navyše plný stopových prvkov. Jedná sa o doplnky výživy, ktoré krevety vyžadujú v malom množstve, bez ktorých však nie sú schopní žiť.

Kŕmením týchto tyčiniek okrem denného krmiva si môžete byť istí, že krevety dostanú všetko, čo potrebujú. Celkovo možno povedať, že lízanky z kreviet sú zdravým a zábavným občerstvením pre vaše krevety. Lízanky sú 100% prírodné a rastlinné.

Dávkovanie

Toto krmivo používajte ako doplnkové krmivo pre krevety. Na 50 kreviet dajte asi 1 lízanku. Môžete ich podávať +/- 2-krát týždenne. Tyčinku môžete držať v akváriu, kým nezožeriete kŕmnu časť lízanky.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie