Royal Catappa

Royal Catappa

Hodnotenie produktu: 4.95/5 (39x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

DiscusFood Royal Catappa je jedným z najsilnejších antibakteriálnych prírodných produktov. Podporuje a posilňuje imunitný systém rýb. 100% prírodné!

Varianty produktov

  • 17 € s DPH

    14,17 €

  • 120,01 € s DPH

    100,01 €

17 € s DPH

14,17 €

500ml pre 5000L vody

5000ml pre 25 000ml vody

VÝHODY DISCUSFOOD ROYAL CATAPPA
Podporuje a posilňuje imunitný systém rýb!

100% prírodné!

Chráni trvalo sliznicu!

aaa

POPIS DISCUSFOOD ROYAL CATAPPA
Discusfood Royal Catappa podporuje a posilňuje imunitný systém rýb. Dávkovanie prípravku Royal Catappa môže výrazne zlepšiť kvalitu vody v akváriu znížením výskytu choroboplodných zárodkov. Mladý plod je tiež lepšie chránený pred infekciou hubami a rybami, ktoré trpia hnilobou plutiev a zápal sa môže rýchlejšie zotaviť!

Všetky tieto faktory majú pozitívny vplyv na boj proti chorobám rýb, ako je biela škvrna, takzvaný pop-oko (exophthalmos) a choroba dier u rýb Discus. Royal Catappa tiež poskytuje trvalú ochranu slizniciam.

Bohatý prémiový koncentrát je vhodný najmä na založenie nového akvária, ale tiež na založenie chovnej nádrže, ktorá udržuje citlivé druhy rýb počas prepravy rýb, počas bakteriálneho ochorenia alebo počas fázy rozmnožovania rýb Discus a iných druhov.

Vytvorte vodu vhodnú pre ryby so 100% prírodným produktom.

Royal Catappa je ideálny na neutralizáciu baktérií, mikróbov, plesní a škodlivých produktov látkovej výmeny v akváriu. ma Jeden z najsilnejších antibakteriálnych prírodných produktov. Má prirodzené antibiotické a fungicídne vlastnosti. Ppa Podporuje a posilňuje imunitný systém vašich rýb. Môže výrazne zlepšiť kvalitu akvarijnej vody znížením choroboplodných zárodkov. Poter je lepšie chránený proti plesniam. Ryby, ktoré trpia hnilobou plutiev a infekciami, sa môžu zotaviť rýchlejšie. Všetky tieto faktory majú pozitívny vplyv na boj proti chorobám rýb, ako je napríklad choroba bielych škvŕn v tetrách, takzvané membrány pod očami. Tento bohatý prémiový koncentrát je vhodný najmä na založenie nového akvária, ako aj na inštaláciu chovnej nádrže. Pri chove citlivých druhov rýb, ako aj pri preprave rýb do nového akvária, bakteriálnej choroby rýb alebo terčovcov a iných druhov môžete vytvoriť 100% vodu vhodnú pre ryby pomocou 100% prírodný produkt. - Pridajte 10 ml koncentrátu, raz týždenne a po každej výmene vody, do 100 l vody v akváriu. Na ošetrenie chorôb a plesní možno dávku ľahko podať na 20 ml alebo 30 ml. Nie je vhodné na ľudskú konzumáciu. Skladujte na chladnom a suchom mieste. 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie