SZAT Clear Water Black Water K3 19x19cm

SZAT Clear Water Black Water K3 19x19cm

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA +200gr REGENERAČNÁ SOĽ ZDARMA!

Clear Water Black Water je určený pre prívržencov Black Water (čiernej vody).Tento produkt odstraňuje z vody NO3 a zabraňuje rastu škodlivých húb (achlya, Saprolegnia) vo filtri ,ktoré zaberajú plochy nitrifikačným baktériam.Tento produkt neodstraňuje z vody huminové kyseliny ani taníny a zanecháva jantárové sfarbenie vody.Výhodou je aj jednoduchá regenerácia až 300x.

32,80 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Szat

Clear Water Black Water funguje na báze iontové výmeny.

Clear water Black water Vám vydrží vo filtri cca 2 mesiace, potom sa regeneruje v soľnej kúpeli .Výrobca uvádza výdrž až 300 regeneračných cyklov. Výhody clear water: úspora vody, úspora času, zdravé a spokojné ryby. Všetky INFORMÁCIE nájdeme v priloženom letáku (návod) . Tento výrobok sa nedá porovnať s obyčajným selektívnym anexom! Tento výrobok neobsahuje žiadne poznáme škodlivé látky ohrozujúce ryby vodných živočíchov a vodný svet, výrobok nevylučuje žiadne škodliviny.

Regenerácia:Do 1l studenej vodovodnej vody rozpustíme 100 gramov soli,do takto pripraveného roztoku vložíme na 40 minút vrecúško Clear Water.Po uplynutí 40 minút vyjmeme vrecúško a dôkladne premyjeme pod studenou tečúcou vodou a môžeme opätovne použiť.POZOR!!! Na regeneráciu je nutné použiť jedine obyčajnú soľ (NaCl) bez prímesí ako sú jód,kalcium a podobne.Nakoľko tieto látky upchávajú póry filtračného média a znižujú účinok Clear Water.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie