Shrimps Forever Shrimp lollie mineral/mineráli pre krevetky

Shrimps Forever Shrimp lollie mineral/mineráli pre krevetky

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Minerály, ktoré sa použili pre tieto lízatká, sú 100% čisté a prírodné. Konzumácia malého množstva minerálov podporí liahnutie a krevety si vybudujú silné brnenie. Čistí a zlepšuje kvalitu vody. Obsah: 10 kusov

4,20 € s DPH

3,50 €

7 € s DPH Zľava 2,80 €

Dostupnosť: Skladom

Je úplnou novinkou na trhuShrimps Forever sú prvým výrobcom, ktorý uvádza na trh minerálnu lízanku. Po mnohých testoch je lízanka vhodná na dlhodobé použitie v akváriách.

Minerály, ktoré sa použili pre krevetky, sú 100% čisté a prírodné. Pretože minerály sú umiestnené na týchto lízatkách, sú dlhodobo dostupné pre krevetky. Krevetky sa radi zhromažďovať na lízatkách, aby sa pásli na mineráloch. Konzumácia malého množstva minerálov podporí liahnutie a krevety si vybudujú silné brnenie. Okrem toho minerály a stopové prvky spôsobia optimálnu podporu vyfarbenia brnenia a zvyšuje produkciu pigmentu.

Tieto tyčinky prispejú k čisteniu akvarijnej vody. Pridaním negatívne naložených ílovitých minerálov bude znečistenie obmedzené, takže to už nebude pre vaše krevety predstavovať riziko. Minerálne látky tiež znížia hladinu odpadu (NH / NO). Krevetový lol minerál od Shrimps Forever predstavuje zdravé a užitočné občerstvenie pre vaše krevety. Tento produkt neovplyvní gH, kH ani hodnotu pH.

Zloženie

Minerály, stopové prvky

Dávkovanie

Minerálne lízanky sú mienené ako týždenné doplnkové krmivo. Na 50 kreviet použite asi 1 lízátko. Tyčinku nechajte, kým biela časť nezmizne.

Obsah: 10 kusov (15 gramov krmiva

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie