AQUAGROWER MACRO COMPLEX

AQUAGROWER MACRO COMPLEX

Darček zadarmo

Darček: NPK kapsule do dna 10ks

NPK kapsule do dna 10ks

Hodnotenie produktu: 5/5 (16x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Stabilizované, vysoko koncentrované makroprvkové hnojivo s prídavným horčíkom pre rastlinné akvária.

Varianty produktov

  • 7,48 € s DPH

    6,23 €

  • 13,88 € s DPH

    11,57 €

7,48 € s DPH

6,23 €

aaaaa

Rad hnojív Classic

  • vhodná predovšetkým pre stredne veľké a veľké akvária s objemom nad sto litrov vodysilná koncentrácia zaručuje dlhú vyrdží hnojív
  • nie je nutné prekračovať maximálne dávkovanie uvedené na obale ani v prípade veľmi husto vysadených nádrží
  • viacnásobná stabilizácia zaručuje dlhú životnosť pri správnom skladovaní

 

Stabilizované, vysoko koncentrované makroprvkové hnojivo s prídavným horčíkom pre rastlinné akvária.

Hnojivo obsahuje dusík vo forme dusičnanov a amonných iontov vo vzájomnom pomere, fosfor vo forme fosforečnanov, draslík a horčík. Dodávky týchto živín priamo ovplyvňujú všetky dôležité rastliny, ich rýchlosť rastu a súčasne môžu pomôcť pri potlačovaní rastu všetkých zelených a sinic.

Nedostatok makroprvkov sa prejavuje predčasným opadaním starších listov, ktoré často najskôr porastajú zelenými riasami. Medzi další projevy patří pomalý nebo pozastavený růst se sníženými listy. Všetky tieto príznaky bývají často doprovázeny nekrózami (díry alebo tmavé odumřelé skvrny na listech) a žloutnutím starších listů.

Mikrokomplex komplexu.

dávkovanie:

Do silne osvetlených a zarostlých nádrží s dodávaným CO2 s výrazným podielom stonkových rastlín (holandská akvária) dávkujte 4 ml hnojiva na 100 l vody v akváriu každý deň.

Do ostatných rastlinných akvárií s dodávaným CO2 dávkujte 2 - 3 ml hnojiva na 100 l vody v akváriu každý deň, podle množství rostlin a světla.

Do rostlinných akvárií bez dodávaného CO2 dávkujte 2 ml hnojiva na 100 l vody v akváriu každý deň.

Hnojivo treba dávkovat každý deň pre stabilné koncentračné živiny v akváriu.

Nepřekračujte odporúčané dávkování. Dávkovanie úpravte styl a identifikátory Vaší nádrže.

koncentrácia:

Dávka 4 ml hnojiva dodá do 100 l akvarijní vody 2,15 mg / l dusičnanů, 0,61 mg / l dusku, 0,45 mg / l fosforečnanů, 2,75 mg / l draslíku a 0,15 mg / l hořčíku.

upozornenie:

Pred použitím dobře protřepejte. Uchovávajte v temne, pri pokojovej teplote a mimo dosahu detí. Ak je vstupná voda dodávaná do nádrže vyšší podiel (10mg / l a viac) horčíku a / alebo dusičnany, odporúčame dávkovať jednotlivé makroprvky zvlášť, aby nedošlo k zvýšenému koncentrácii týchto živín v nádrži. Nekombinujte s prostriedkami, ktoré sú k dispozícii z makroprvků. Při zasažení očí opatrně vyplňte vodu. Je možná zmena farby v čase bez vplyvu na kvalitu výrobku. Doporučujeme výměnu vody každý týždeň.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie