Royal Flakes With a Black Mosquito Larve

Royal Flakes With a Black Mosquito Larve

Hodnotenie produktu: 5/5 (19x)

Vaše hodnotenie:

Vločky s obsahom lariev čierneho komára

Varianty produktov

  • 23,91 € s DPH

    19,93 €

  • 45 € s DPH

    37,50 €

23,91 € s DPH

19,93 €

Vločky, vyvinuté profesionálnym chovateľom Discusov, sú jedinečnou kombináciou vzorca ROYAL MENU s pridaním lariev čiernych komárov pre lepšiu reprodukciu.
Kompletné extrudované krmivo pre ryby s podrobne formulované s cieľom dosiahnuť všetky nutričné požiadavky náročných rýb. Vločky sú ľahko stráviteľné a nekalia vodu.
Vybrané zložky bez kompromisov, zabezpečujú optimálny rast, správne fungujúci tráviaci systém, funkčný imunitný systém a silné sfarbenie. Tieto vlastnosti zaručujú optimálny rozvoj, spontánnu reprodukciu a dlhovekosť.
Formulácia obsahujúca bylinky, olej z chia semienok, huby Chiitake, prebiotiká, probiotiká a ďalšie špeciálne zložky (pozri kompletný zoznam zložiek v dodatku alebo na obale) napomáha správnemu fungovaniu tráviaceho systému rýb. Posilňuje imunitný systém rýb, zlepšuje sfarbenie, vitalitu a dlhovekosť rýb vo vašej nádrži. Tieto granule majú profesionálne vyvinutú formuláciu, ktorá ich umiestňuje na vrchole krmív v súčasnej akvaristike.
Suroviny: Hovädzí proteín, krill krupica, múka squid, proteíny proti hmyzu, rybacia múčka, raž, ryža, pšenica, larvy čiernych komárov, kôrovcová múka, sušené riasy Chlorella a Spirulina, lososový olej, pivovarské droždie, zeolit, liečivá zmes byliniek, huba Shiitake , olej z chia semienok, pigment z červenej papriky, aminokyseliny, prebiotiká, betaglukány a oligosacharidy mannanu, probiotiká.
Garantovaná analýza: Proteín 47,8 %, Tuk 8,5 %, Anorganická hmota 7,7 %, Vláknina 1,9 %
Prídavné látky / kg: vitamíny: A (3 a672a) 32000 IU, C (3 a300) 240 mg, D3 (3 a671) 2400 IU.; s farbivami, mikroelementovými zložkami: Fe (3 b103) 39 mg, Mn (3 b502) 49 mg, Zn (3 b603) 48 mg; s antioxidantmi.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie