AQUAGROWER NITROGEN MACRO

AQUAGROWER NITROGEN MACRO

Darček zadarmo

Darček: NPK kapsule do dna 10ks

NPK kapsule do dna 10ks

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

AKCIA NOVINKA

Stabilizované, vysoko koncentrované hnojivo obsahujúce dusičnany a amónium a draslík pre rastlinné akvária.

Varianty produktov

  • 6,10 € s DPH

    5,09 €

    6,78 € s DPH Zľava 0,68 €

  • 10,78 € s DPH

    8,99 €

    11,98 € s DPH Zľava 1,20 €

6,10 € s DPH

5,09 €

6,78 € s DPH Zľava 0,68 €

aaa

Popis výrobca: Hnojivo obsahuje dusík vo forme dusičnanov a amónnych iónov pre zaistenie ideálneho rastu všetkých rastlín v akváriu. Niektoré rastliny preferujú príjem amónia pred príjmom dusičnanov. Obzvlášť vhodné pre nádrže s malým množstvom rýb. Dodávanie dusíka priamo ovplyvňuje vitalitu rastlín, ich rýchlosť rastu a môže obmedziť rast zelených rias.

Nedostatok dusíka sa prejavuje žltnutím a predčasným opadaním starších listov, ktoré často najskôr porůstají zelenými riasami. Medzi ďalšie prejavy patrí pomalý alebo pozastavený rast so zmenšenými novými listami. Všetky tieto príznaky bývajú často sprevádzané nekrózami (diery alebo tmavé odumreté škvrny na listoch).

Pre úplné hnojenie odporúčame používať tento produkt podľa potreby spoločne s hnojivami Micro Complex, Macro Phosphorus, Macro Potassium a Macro Magnesium.

dávkovanie:

Dávkujte podľa potreby a štýlu akvária.

Do silne osvetlené rastlinné nádrže s dodávaným CO2 by sme mali týždenne pridať približne 10 - 15 mg / l dusičnanov, tzn. 11 - 17 ml týždenne (1,5 - 2,5 ml denne) do 100 l akváriovej vody.

Do bežných rastlinných nádrží bez pridávania CO2 pridávame vzhľadom na množstvo rýb 6 mg / l dusičnanov, tzn. 7 ml týždenne (1 denne) do 100 l akváriovej vody.

Hnojivo odporúčame dávkovať denne pre dosiahnutie stabilných koncentrácií živín v akváriu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Dávkovanie prispôsobte štýlu a požiadavkám Vašej nádrže.

koncentrácia:

Dávka 4 ml hnojiva dodá do 100 l akváriovej vody 3,5 mg / l dusičnanov, 1 mg / l dusíka a 2,21 mg / l draslíka.

Upozornenie:

Pred použitím dobre pretrepte. Uchovávajte v tme, pri izbovej teplote a mimo dosahu detí. Nekombinujte s ďalšími produktmi obsahujúcimi ľubovoľnú formu dusíka. Pri zasiahnutí očí opatrne vypláchnite vodou. Je možná zmena farby v čase bez vplyvu na kvalitu výrobku. Odporúčame výmenu vody každý týždeň.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie