Iray CML25 termo predsádka

Iray CML25 termo predsádka

Hodnotenie produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

Iray CML25 termo predsádka

2600 € s DPH

2166,67 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: IRay

 

IRA

Model Iray CML25 je jednou z najmenších multifunkčných termo kamier na trhu. Jeho nápadne malá veľkosť umožňuje umiestnenie v košeli. Jeho robustný kryt a nízka hmotnosť boli navrhnuté pre maximálny komfort a spoľahlivosť. Používajte ho ako napriklad monokulár s termo kamerou alebo ako predsádku na puškohlad (s voliteľným adaptérom *),tento viacúčelový prístroj predstavuje skvelú investíciu vo všetkých aspektoch vďaka používateľsky príjemnému a ľahkému ovládaniu a kvalite obrazu, ktorý vidíte.

ira

Pokrokové zobrazovanie detektora IRay, vysokovýkonná elektronika a optimalizovaná optika zaručujú výnimočné zobrazovanie a poskytujú najpresnejšiu možnú detekciu a identifikáciu v denných a nočných podmienkach. Špeciálna kalibrácia kamery eliminuje potrebu nulovania, aj keď je pripojená k dennému teleskopu - vďaka kvalitnému adaptéru. Zabudovaný displej AMOLED s rozlíšením 1024 x 768 pixelov poskytuje úžasné vizuálne prvky a žiarivé farby aj pri extrémne nízkych teplotách, zatiaľ čo obnovenie 50 Hz zaručuje, že vám neuniknú žiadne dôležité okamihy. Dobre premyslené, dobre štruktúrované a rýchlo prístupné funkcie systému menu je možné ovládať iba jedným kusom kvalitných multifunkčných tlačidiel.

Iray používa špeciálny režim „Ultraclear" na boj proti zlej viditeľnosti, ako je silná hmla alebo dážď. V tomto prípade bude senzor ukazovať užívateľovi oveľa viac detailov - čo mu mnohokrát poskytne konkurenčnú výhodu. Okrem toho má zariadenie zabudovaný digitálny akcelerometer a kompas, ktoré sú navrhnuté tak, aby zlepšovali presnosť spolu s odchýlkami snímania od horizontály.

NAPAJNIE:

Starostlivé plánovanie zahŕňalo aj rôznorodosť dodávok energie. Môže byť napájaný batériami CR123A a CR123, 16340 (nabíjateľnými) a rozšíriteľným adaptérom pre väčšiu kapacitu 16650 (nie 18650!) Batérií. Sada obsahuje nabíjateľnú batériu Panasonic 16650 a nabíjačku XTAR SC1.

vlastnosti:

  •  PIP Funkcia Obraz v obraze : Cieľ v strede nitkového kríža sa dvakrát zväčší v hornej časti obrazovky. Pomáha to dôkladnejšie monitorovať cieľ, zatiaľ čo používateľ má kontrolu nad prostredím.

  • Odhad vzdialenosti: Vzhľadom na veľkosť cieľa môže zariadenie rýchlo a ľahko odhadnúť približnú vzdialenosť.
  • Naklápací a digitálny kompas:Pre istotu informácií. 
  • Viaceré možnosti montáže:mini koľajnica a skrutkové závity na pripevnenie ďalšieho príslušenstva pre pohodlné použitie na ktoré je možné pripevniť ďalšie príslušenstvo
  • Rýchla konverzia: Rýchla transformácia z termovíznej kamery na puškohlad do jemne vyladenéj predsádký
  • môže byť použitý ako predsádka s adaptérom RUSAN vybraným pre vonkajší priemer vášho puškohladu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie