TAP Filter Boost Balls

TAP Filter Boost Balls

Hodnotenie produktu: 4.75/5 (36x)

Vaše hodnotenie:

SUPER ÚČINOK + úložná sieťka zdarma

Filter Boost Balls/výživové gelové guličky s miliónmi prospešných baktérií zabraňujú rastu heterotrofných (nepriateľských!) baktérií,ktoré sa v akváriu časom vytvoria.Aktivuje nitrifikáciu biologickej filtrácie - rýchly štart filtrácie! Zabezpečí zdravé a čisté akvárium/jazierko.

Varianty produktov

  • 10,80 € s DPH

    9 €

  • 17,40 € s DPH

    14,50 €

  • 21,60 € s DPH

    18 €

10,80 € s DPH

9 €

Výrobca: TAP Technical aquatic produst

TAP Filter Boost Balls využíva systém pomalého uvoľňovania miliónov prospešných baktérií do nášho akvária/jazierka ,ktoré sa následne uchytávajú a množia na filtračných médiách.

Guličky Balls obsahujú v 1litri až 10 000 000 000 živých,užitočných aktívnych baktérii sú ponorené do tekutého gelu bohatého na živiny. Pri pridaní do filtra sa biologicky odbúrateľný organický polymérny povlak rozkladá a uvoľňuje baktérie. Odtiaľ potom baktérie môžu kolonizovať na akomkoľvek biologickom médiu vo filtri,rásť a množiť sa.Tieto baktérie konzumujú výlučky rýb, ktoré premenia na neškodné vedľajšie produkty dusíka.

Aj keď obsahujú priateľské baktérie, ktoré aktivujú a živia biologické filtre, loptičky tiež zabraňujú rastu heterotrofných (nepriateľských) baktérií.

 

Návod na použitie pre akvária:

Rýchle zabehnutie akvária.Pridáme do filtrácie 10 loptičiek na 100l vody a za 14 dní máme akvárium zabehnuté!

Nepodceňujte prevenciu,4 loptičky na 100l vody týždenne nám zabezpečí zdravé fungovanie filtrácie a eliminuje heterotrofné baktérie.Výsledkom budú šťastné a zdravé ryby a živočíchy!

Návod na použitie pre jazierka:

280ml pre 8400 litrov
500ml pre15000 litrov
1000ml pre 30000 litrov

'TAP' Technical Aquatic Product je priekopníkom akvarií a jazierok už 30rokov, špecializujúc sa na mnohé technické oblasti trhu, ale je popredným špecialistom v oblasti vodného hospodárstva liečiv a krmiva pre ryby.

V 100ml sa nachádza 27-30 guličiek (sú rôznej velkosti)

Guličky mierne farbia preto sa odporúča použiť rukavice,nedráždia pokožku!

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie