Szat PO4-mínus K3

Szat PO4-mínus K3

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Táto filtračná vložka bola vyvinutá na odstránenie PO4 z vody.Možnosť regenerácie až 150x.Vhodné pre chovné akvária a takzvané holodná (akvaria bez rastlín).

32,80 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Szat

Filtračnú vložku umiestnime do externého filtra alebo voľne do akvária.Keď sa nám začnú zvyšovať hodnoty PO-4 tak prišiel čas regenerácie.

REGENERACIA:

Použijeme ochranné rukavice z plastu a v dobre vetranej miestnosti do väčšieho vedra nalejeme 10L vody,500gr kuchynskej soli a 1L 30% kyseliny HCL pre domácnosť /dostupná v každej drogérii/. V tomto náleve regenerujeme filtračnú vložku po dobu 3 hodín.Po uplynutí 3 hodín s ochrannými rukavicami vyjmeme filtračnú vložku z vedra a dôkladne!!!premyjeme pod tečúcou vodou.Použitý regeneračný roztok vylejeme do odpadu a vedro napustíme čistou vodou a ešte aspoň 1 hodinu máčajme filtračnú vložku v čistej vode a pred vložením do filtra znova dôkladne premyjeme.Filtračná vložka sa automaticky zaočkuje už z existujúcich baktérií a enzímov v jazierku.Filtračný materiál sa vysušením nepoškodzuje.Tento výrobok neobsahuje žiadne známe škodlivé látky ohrozujúce ryby, vodných živočíchov a vodný svet. Výrobok nevylučuje žiadne škodliviny.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie