Szat Clear Water Marine K2 pre 250-350l rozmer 16x16cm

Szat Clear Water Marine K2 pre 250-350l rozmer 16x16cm

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Tento produkt je navrhnutý pre udržanie symbiozi morského akvária.Udržuje NO3 a PO4 v prijatelnéj hladine po dobu 2-3 mesiacov.Tento produkt sa dá regenerovať až 150x.

36 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Szat

Regenerácia

Vyčerpanie filtračnej vložky sa pozná podľa nameraných zvýšených hodnôt a znovu tvorenia sa rias,nastal čas regenerácie!
Použijeme ochranné rukavice z plastu a v dobre vetranej miestnosti do väčšieho vedra nalejeme 10L vody,500gr kuchynskej soli a 1L 30% kyseliny HCL pre domácnosť /dostupná v každej drogérii/. V tomto náleve regenerujeme filtračnú vložku po dobu 3 hodín.Po uplynutí 3 hodín s ochrannými rukavicami vyjmeme filtračnú vložku z vedra a dôkladne!!!premyjeme pod tečúcou vodou.Použitý regeneračný roztok vylejeme do odpadu a vedro napustíme čistou vodou a ešte aspoň 1 hodinu máčajme filtračnú vložku v čistej vode a pred vložením do filtra znova dôkladne premyjeme.Filtračná vložka sa automaticky zaočkuje už z existujúcich baktérií a enzímov v jazierku.Filtračný materiál sa vysušením nepoškodzuje.Tento výrobok neobsahuje žiadne známe škodlivé látky ohrozujúce ryby, vodných živočíchov a vodný svet. Výrobok nevylučuje žiadne škodliviny.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie