Organic Clear 500ml

Organic Clear 500ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

AKCIA

Organic Clear 500ml podporuje vývoj užitočných mikroorganizmov,urýchľuje degradáciu organicky znečistených látok vo vode.Organic Clear reguluje metabolizmus,zachováva imunitný systém,prirodzeným spôsobom a vytvára krištáľovo čistú vodu.Organic Clear je čisto prírodný produkt z cenných rastlinných a bylinných extraktov, pôvodne vyvinutých na revitalizáciu prírodných vôd. Spoločnosť Organic Clear bola už niekoľko rokov úspešne testovaná v takýchto prírodných vodách.

14 € s DPH

11,67 €

17,50 € s DPH Zľava 3,50 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: DiscusFood u.g

Organic clear - čisté organické rastlinné extrakty.

Organic Clear podporuje vývoj užitočných mikroorganizmov.

Vnútorné orgány, ako napríklad pečeň sú vo svojich funkciách blokované zvýšenou záťažou znečisťujúcich látok. Ak dôjde k poškodeniu ,tak dôležité funkcie tela nemožno trvalo udržať. Dôsledky sú oslabený imunitný systém a choroby rýb. Použitie Organic Clear zabraňuje nenapraviteľným poškodeniam orgánov.

Urýchľuje degradáciu organicky znečistených látok vo vode.
Organic Clear reguluje metabolizmus,zachováva imunitný systém prirodzeným spôsobom a vytvára krištáľovo čistú vodu.
Organic Clear je čisto prírodný produkt z cenných rastlinných a bylinných extraktov, pôvodne vyvinutých na revitalizáciu prírodných vôd. Spoločnosť Organic Clear bola už niekoľko rokov úspešne testovaná v takýchto prírodných vodách.

Organic Clear je bezpečný a ľahko použiteľný. Odporúčané dávkovanie pri miernom zakalení alebo v bežnom cykle 5 ml na 100 l. V prípade masívneho zákalu alebo indispozície rýb 10 ml na 100 l vody. Môže sa používať pravidelne. Dokonca aj viacnásobné predávkovanie je pre ryby neškodné.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie