Wels Special Soft 80g 175ml

Wels Special Soft 80g 175ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (8x)

Vaše hodnotenie:

Zloženie: Hrubý protein 57%, Hrubý tuk 15%, vláknina 0,4%, popol 11%,ryby a rybie produkty, obiliny, mäso a živočišné vedľajšie produkty, zelenina, olej a tuk, Spirulina 1%

7,50 € s DPH

6,25 €

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: DiscusFood u.g

Krmivo je vo forme granúl (extrudera), balenie 80g / 175ml.Krmivo je určené pre všežravé a dravé ryby rodu Loricariidae, avšak je vhodné aj pre ostatné druhy rýb žijúcich pri dne. Jemná štruktúra granúl ich umožňuje rozdrviť a dávať aj mladým rybám.

Vďaka mäkkej štruktúre a atraktívnek vôni ryby krmivo bezpreblémovo príjajú už od prvého podania.Odpovedajúci obsah proteínu a ďalších zložiek potravín zaisťuje, že krmivo na príslušné dávky nebude prispievať k prebytočnému tuku.
Zodpovedajúci obsah vlákniny zabezpečuje rýchle trávenie potravy a nespôsobuje zápchu. Vysoký obsah vitamínových doplnkov a mikroživín spôsobuje, že Wels Spezial Softgranulat je ideálny pre zlepšenie celkového zdravotného stavu a odolnosti rýb.Krmivo nevyžaduje predchádzajúce namáčanie, granule nemenia objem, pokiaľ sú vystavené vode. Taktiež nešpiný vodu.

Krmivo je vyrobené v Nemecku.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie